wtorek, 18 września 2007

Wstępniak

Mtz, Tobie wszystko się dzieje przypadkiem... Ten blog też, jak mniemam. Ja siedzę na ogół w Warszawie i jeśli akurat net działa mi w miarę szybko to surfuję sobie po stronach komiksowych. Po portugalskich również. Mtz gdziekolwiek by nie był, siedzi przed kompem. Na ogół w Wiedniu. Efekty naszego siedzenia będziecie mogli przeczytać na tym oto dwuosobowym blogu.

Nie chcemy być serwisem informacyjnym, no w każdym razie nie całkowicie informacyjnym. To, co przeczytamy, wyszperamy lub ktoś nam opowie, skomentujemy... przypadkiem. Interesuje nas komiks i pochodne. Oczywiście nie obejmuje to złej mangi ;-) Jest kilku autorów i ich stron komiksowych, które warto odwiedzić- zajrzyjcie do linkowni.

Postaramy się zbytnio nie przynudzać, choć... przypadkiem może nam się to przytrafić. Trochę rysujemy, ale bez ciśnienia na wydanie. Gdyby nie internet to zapewne nasze historyjki kserowalibyśmy i rozdawali jako fanzin. Oszczędzimy tego drzewom. Jesteśmy strasznymi amatorami, ale prosimy o KONSTRUKTYWNĄ krytykę ;-) Będziemy Wam czasami polecać coś do przeczytania, ale spokojnie, nie bójcie się, szitu nie wciśniemy. No, to zapraszamy do czytania i komentowania.

qba

10 komentarzy:

lufka pisze...

No Panowie, czas zdmuchnąć na torcie pierwszą urodzinową świeczkę, przyjąć życzenia i gratulacje.
GOOD JOB :)

Anonimowy pisze...

hmmm, czy ktoś jeszcze pamięta o rocznicach?

Anonimowy pisze...

i jaka sprytna godzina mi się wpisała, o jedną starsza...i minuta też :)

qba- the impossible medieval warrior pisze...

cytując "o takich rzeczach pamiętam"- pamiętasz. Pamiętaliśmy i my, jesteśmy- "piekielnie mocny duet, kelnerka z baru i mistrz tatuażu ruszają po przygodę pełnym gazem" jak śpiewają jedyni i niepowtarzalni The Kolt ;-)

Anonimowy pisze...

A tak w temacie The Kolt i nie tylko
http://www.students.pl/wydarzenia/details/15951/Rockowe-koncerty-w-CDQ

qba- the impossible medieval warrior pisze...

tak, wiem, sprawdzałem już sobie. Pewnie się przejdę.

Anonimowy pisze...

coś tu z datami pokręcili bo na stronie CDQ podali w nagłówku, ze ta impra jest 30.10 po czym w opisie sypią, iż "Impreza odbywa się nieprzerwanie od 2002 roku, zawsze 31.10"...ZONK :|

qba- the impossible medieval warrior pisze...

a to nawet nie zwróciłem uwagi na to. Na pewno w październiku, ostatnio była ostatniego października. Jak się plakaty pojawią, to się wyjaśni.

Anonimowy pisze...

pojawiły się, 30 października jednak

qba- the impossible medieval warrior pisze...

czyli piątek. Aaaaa, zresztą, co to za róznica. I tak pewnie dam radę pójść.