poniedziałek, 24 listopada 2008

Spotkania z: João Fazenda i Pedro Brito


Prawdopodobnie już wiecie, ale nie zaszkodzi przypomnieć o wizycie „kobieciarzy” w Polsce. Współorganizatorem wizyty jest Instytut Camões’a, który wraz z wydawnictwem Taurus Media i sklepem komiksowym Centrum Komiksu zapraszają na:

Dzień 27/11

11:00 – luźna rozmowa z autorami pod hasłem “Mamo, kiedy dorosnę, chcę robić komiksy!”. Sala 217, Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (uwaga: spotkanie prowadzone po portugalsku!)

16:30 – Sesja autografów w Centrum Komiksu (Aleja Niepodleglości 148)

Dzień 28/11

13:00 – wykład autorski pt. “Kulisy powstawania komiksu Kobieta mego życia, kobieta moich snów”. Audytorium Akademii Sztuk Pięknych, Ul. Krakowskie Przedmiescie 5

19:00 – Klub Miłośników Komiksu (Tertúlia de Banda Desenhada)- spotkanie z autorami, Galeria Sztuki Rowerowej, Ulica Widok 10 (w programie przekąski i napitki z Portugalii rodem)

Na wszystkie spotkania wejście za free.

Zapraszamy!

qba

4 komentarze:

Pawel pisze...

zdążę na tertulię. Pozdro z Katowic!

qba pisze...

to super, może ją poprowadzić chcesz? bo mnie niestetysz nie będzie :-(

Jarek Obważanek pisze...

Pozostaje mi tylko pogratulować organizatorom fantastycznej polityki informacyjnej...

qba pisze...

a konkretnie? Ja nie odpowiadałem za puszczanie informacji do serwisów i portali. A plan wizyty dostałem wraz z plakatem w wersji portugalskiej i w ciągu 30 min przetłumaczyłem i wrzuciłem do siebie na bloga. I tyle. Info do portali komiksowych miało pójść innym kanałem. Jesli nie poszło, to ktoś spieprzył. Szkoda, cholernie szkoda :-(