środa, 15 października 2008

pRzYpAdKoWe gadżety 01: Batman

Mam dwóch ulubionych bohaterów komiksowych: Garfielda i Batmana. No i oprócz czytania i zbierania komiksów z nimi, zbieram też gadżety. Ale nie jakoś obsesyjnie, tylko to, co mi wpadnie w oko. Tych batmanowych zebrałem zaledwie kilka, ale za to jakich!


Zacznijmy od tego, że trzymam w pokoju dwa nietoperze. Pluszowe. Wiszą sobie dzielnie pod sufitem. Uratowałem je z Ikei :lol: No i na blogu też trzymam jednego: albinosa (pamiętajcie, że trzeba go karmić przy każdych odwiedzinach!).


Na prawo retro pocztówka urodzinowa od mtz. No i jak tak zerkam na prawo, to mi się przypomina, że miałem ją sobie chyba oprawić w antyramę (z Ikei oczywiście). Pocztówka pochodzi z czasów gdy Mroczny Rycerz był jakimś dziwnym przebierańcem…


Od jakiegoś czasu mam też manię kupowania frotek. Przydają się na rower i do gry w piłkę. Tej batmanowej jeszcze nie używałem, ale pewnie niedługo przejdzie chrzest, bo zaczynają się rozgrywki na hali.


Z garderoby jeszcze o krawacie: to wyrób własny- naszywka plus stary krawat taty. W tym krawacie byłem na obronie swojej magisterki. Nie używam go od tamtego czasu, bo podczas obchodów, oblewania i świętowania, zrobiła mi się na krawacie paskudna plama…


Przypinki to w zasadzie osobny temat, bo jest ich do wyboru, do koloru. Zgubiłem taką fajną małą z gackiem… Ale ostała mi się większa. Tylko gdzie to wszystko przypinać?


No i gwóźdź programu: długopis Parkera z logiem Batmana w etui z logiem Batmana (a na doczepkę Garfield :lol:). Ten gadżet jest obiektem zazdrości pewnych kręgów. Muszę go chronić, bo szpiedzy z tajnych kompletów starają się go wykraść :lol: To też prezent. Wykorzystuję go od jakiegoś czasu do podpisywania najważniejszych dokumentów. Chyba już nawet raz udało mi się dokonać nim wpisu w czyimś indeksie (szczęśliwiec jest proszony o kontakt).

A że na tym gadżety batmanowe się nie kończą, zobaczcie sobie tutaj jaką koszulkę ma mtz i tutaj…

qba

4 komentarze:

Pawel pisze...

no i się musiał pochwalić, no kuźwa, musiał... ;)

qba pisze...

musiał, musiał :-)

to mi przypomina o zamówieniu, które mieliśmy sobie zrobić: na pas z klamrą :-) przyda mi się do stroju na obronę doktoratu :-)

arcz pisze...

Inspektor Gadżet gratuluje kolekcji ;)

qba pisze...

dziękuję. Niewielka ta kolekcja, ale jakościowo,że huhu!!!