wtorek, 25 marca 2008

Blogi Portugalskie o Komiksie

Blogi Portugalskie o Komiksie (copy vkley z Geraldes Lino 1):

Alexandre Algarvio - http://www.alexalgarvio.com/Alhos Vedros Visual - http://www.phlog.net/user/Avedros/VisualAlmirante Fujimori - http://almirantefujimori.blogspot.comÁlvaro - http://br.geocities.com/alvarobd, http://alvarocartoon.blogspot.com/, http://revistamodafoca.blogspot.com/, http://www.geocities.com/xatoman3000, http://www.geocities.com/alvarossantosAqui no Canto - http://aquinocanto.do.sapo.pt/Área BD - http://areabd.blogspot.com/Beco das Imagens - http://becodasimagens.blogspot.com/BD Portugal - http://www.bdportugal.info/BEDÊ - http://bede.blogdrive.com/Bedeteca de Lisboa - http://www.bedeteca.com/Bibliotecário Anarquista - http://bibliotecarioanarquista.blogspot.com/Blog da Utopia - http://bandadesenhada.blogspot.com/Central Comics - http://www.centralcomics.com/Chili Com Carne - http://chilicomcarne.blogspot.com/Cidade Desconhecida - http://cidadedesconhecida.com.sapo/Daniel Maia - http://www.danielmaia.com/ e http://templomaia.blogspot.com/Diário Rasgado - http://diariorasgado.blogspot.com/Dinis Vale - http://dinisvale.planetaclix.pt/Divulgando Banda Desenhada - http://divulgandobd.blogspot.com/Do Fundo do Meu Blog - http://geraldeslino.com/Entropia - http://entropia.no.sapo.pt/Espírito Crítico - http://kigpinofcomics.blogspot.com/Fanzines de BD - http://fanzinesdebandadesenhada.blogspot.com/Imaginário - http://www.imaginario.org/ e http://www.truca.imaginario/Índice bibliográfico da BD publicada em Portugal - http://br.geocities.com/bdnostagia (pode parecer caricato, mas quem escrever correctamente nostalgia no endereço, não chega lá:-(Interdinâmica - http://www.interdinamica.pt/Juvemédia - http://www.juvemedia.pt/King Leonardo and his short subjects - http://www.leonardodesa.interdinamica.com/Kuentro - http://kuentro.weblog.com.pt/Ler BD - http://lerbd.blogspot.com/Luís Peres - http://www.ziphcomics.com/Mania dos Quadradinhos - http://quadradinhos.blogspot.com/Manuel Caldas - http://www.manuelcaldas.com/Menino Triste, O - http://omeninotriste.blogspot.com/Mundo Fantasma - http://blog.mndofantasma.com/Notas B.D. Filas - http://notasbedefilas.blogspot.com/Paulo Pinto - http://www.paulopintoescrevo.blogspot/Positivos, Os - pwp.netcabo.pt/026023210/fanzzine.htmQueridos Gatos - http://queridos-gatos.blogspot.com/ (não é de BD, é de gatos, mas tem "posts" dedicados a alguns gatos personagens de BD)Sergei - http://www.sergeicartoons.com/Sítio dos Fanzines - http://geocities.yahoo.com.br/fanzinelandiaTBDZ, Sítio do Tertúlia BDzine - http://www.tbdz.no.sapo.pt/Tex Willer - http://texwiller.blogspot.com/The Life of Pepe - http://lifeofpepe.blogspot.com/Toonman - http://www.toonman.com.pt/VD Cartoons, As tiras Van Dog e não só - http://www.vdcartoons.blogspot.com/Wanya Escala em Orongo - http://wanya-escalaemorongo.blogspot.com/

qba

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

wywiad z Fernandesem

www.podchmurka.blogspot.com

mtz&qba pisze...

dzieki za linka. Trafiasz do naszej linkowni a info o wywiadzie zasluzylo na njusa :-) blogosfera jest tak wielka, ze do tej pory nie trafilem na Twojego bloga. PZDR

qba